Linux SSD VPS

En iyi donanımlar ve en iyi network alt yapısı ile hazırlanmış sanal sunucularımız tüm projeleriniz için ideal. Yüksek kapasite, limitlendirilmemiş trafik ve yüksek hat değerleri ile tam size göre.

Özellikler Özel VPS Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Sunucu Seçimi

Birbirinden farklı 5 adet paket ile sana özel seçimi yapabilirsin.

İşlemci ---

RAM ---

Disk Alanı ---

Aylık Trafik ---

Kurulum Ücreti ---

IP Adresi ---

ay
$
Bilgi
VPS ürünlerinde yıllık alımlarda %15 indirim uygulanmaktadır!
Sepete Ekle
Blob Background

Tamamen kontrol edilebilir, tamamen ölçeklenebilir

Sipariş sonrası ödemeniz alındıktan sonra sanal sunucunuz 1 dakika içerisinde kurulup teslim edilmektedir. Sanal sunucunuzun paketler arası yükseltme/düşürme geçiş işlemlerini de müşteri paneliniz üzerinden online ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

VPS sunucularımız sizler için önceden hazır edilmiş işletim sistemi şablonları ile çalışmaktadır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından hazırlanmış şablonlardan birini seçerek gerekli işletim sistemi ve programlama dili yürütme ortamı gibi tüm gereksinimleri vakit kaybetmeden 1 dakika içerisinde kurabilirsiniz.

scalable

Online Kontrol Paneli - Güçlü ve Yedekli Altyapı

Sunucularınızı yönetmek artık çok kolay! Özel hazırlanmış bir arayüz ile sanal sunucularınızı açmak, kapatmak, kaynak tüketimlerini anlık olarak takip edebilmek, geçmişe yönelik kaynak kullanım istatistiklerini inceleyebilmek elinizin altında.

VPS hizmeti için hazırlanmış tüm sunucular Rack tipi SuperMicro, Intel Xeon sunuculardan oluşmaktadır. Disk yapılandırmaları RAID 1+0 şeklinde hazır edilmiştir. Sunucularımız kendi veri merkezimizde barındırılır. Türk Telekom omurgasına 2x10Gbit bağlantı ve yedekli enerji alt yapısı ile kesintisiz hizmet sunmaktayız.

provisioning

Gerçek ve limitsiz teknik destek

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimize inanılmaz bir teknik destek deneyimi sunuyoruz. Bu kapsamda düzenli olarak ekip arkadaşlarımızı daha üst seviyeye taşıyacak eğitimlerle destekliyoruz. 7 gün 24 saat size destek oluyoruz.

Müşteri anketlerimizde ve diğer platformlarda destek yanıtlama süremiz ve çözüm oranlarımız çok yüksek seviyelerdedir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın yanında, sürekli destek olmanında görevimiz olduğunu biliyoruz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

redundant
Veri merkezimizi izleyin
Veri merkezi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz

VPS Hizmetimize Ait Diğer Teknik Özellikler

Linux SSD VPS hizmetimizin desteklediği diğer özellikler burada yer almaktadır.

Özellikler
Performans
Opsiyonel
CentOS 6/7/8, Ubuntu 16v
SSD Yapısı cPanel
Fedora 23, Debian 8, AlmaLinux
TIER III Datacenter Plesk Onyx
Özel Network Juniper Donanımlar WHMCS
Kolay Konsol Erişimi DDos Koruması SAN Storage
Blob Background

Sıkça Sorulan Sorular

Linux SSD VPS Hizmeti ile ilgili merak ettikleriniz

VPS Nedir?
  • VPS ( Virtual Private Server ) Tam bir sunucunun ihtiyaçlara göre parçalara bölünmüş halidir.

VPS'in avantajları Nelerdir?
  • Tüm kullanıcılar birbirinden bağımsızdır. Web siteleriniz için ideal çözümler sunar. Çok sayıda site barındırabilirsiniz. Tamamen kendinize özel bir sunucunuz olur.

Ücretsiz Panel Desteği Var mı?
  • İlk alımlarda dilerseniz ücretsiz panel kuruyoruz. ( Centos Web Panel ) Panel kurulumu yapıldıktan sonra destek sağlanmamaktadır.

Özel Konfigürasyon Yapılabilir mi?
  • Tabii. İstediğiniz konfigürasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.