Plus Veri Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ticari Bilgiler
Firmamız Plus Veri Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin temeli 2005 yılına dayanmaktadır. Smf Bilişim olarak çıktığımız web hosting dünyasına,2013 yılında Plus Datacenter Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla devam etmeye karar verdik. 8 yıl içerisinde bir çok firmaya, eğlence sektörüne, milletvekiline, teknoloji platformlarına, forumlara ve adını sayamayacağımız daha nice değişik işletmeye domain ve hosting hizmeti verdik. Sadece 4 sunucu ile sektöre hizmet vermeye başladık. 2006 yılı itibari ile sunucu sayımız 10’a çıktı. 2008 yılından itibaren yeni yatırımlar ile sunucu kapasitemizi %300 arttırdık. 2010 yılında isim değişikliğine gitmemizle beraber tüm sunucularımızı yeniledik ve kapasitemizi tekrar %100 arttırdık. Plus Veri Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak her geçen günü yenilikler ile değerlendirdik. Hızına yetişemediğimiz Bilgi Sistemleri konusunda her gün kendimizi geliştirdik. Şimdi bunun meyvelerini toplamaktayız. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; Plus Datacenter çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.. Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır
Plus Datacenter Size Neler Sunar?

Barındırma Hizmetleri: Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (“domain”) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (“Linux & Windows hosting”) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri: İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri: İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır..

Dinamik İçerik Çözümleri: Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri: Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti (“SLA: Service Level Aggrement”) kapsamındadır.